home m

NetSupport Notify - SYSTEM ALERTóW I POWIADAMIANIA

 

NetSupport Notify to prosty, tani, jednokierunkowy system wysyłki powiadomień i alertów, pozwalający administratorowi błyskawicznie skomunikować się z użytkownikiem komputera wewnątrz organizacji dowolnego typu i wielkości.

Wysyłanie zwykłych powiadomień oraz pilnych alertów do wybranych lub wszystkich komputerów (Windows, Mac lub Linux) oraz paneli informacyjnych może być zainicjowane z komputera z systemem Windows lub z urządzenia z systemem Android/Apple iOS.

W przeciwieństwie do typowych rozwiązań opartych na przesyłaniu wiadomości w sieci LAN, NetSupport Notify dostarcza dedykowane narzędzie - lokalną bramę powiadomień, która umożliwia bezbłędne przesyłanie wiadomości pomiędzy wieloma segmentami sieci lub w sieciach rozproszonych, bez konieczności dokonywania zmian w konfiguracji sieci i urządzeń w niej pracujących. Prawdziwy system masowego powiadamiania.

NetSupport Notify można zainstalować i uruchomić w ciągu paru minut oraz bezpłatnie przetestować w swojej sieci w ciągu 30 dni. Zachęcamy do testów. W razie pytań służymy pomocą.

trial

home-awards