ALWO istnieje od 1991 roku i zajmuje się między innymi obsługą informatyczną firm. Wykonujemy wszystkie czynności, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania sprzętu komputerowego i oprogramowania. Zajmujemy się doradztwem, pomagamy we wdrożeniach systemów informatycznych. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że zainteresowaliśmy się oprogramowaniem do zarządzania infrastrukturą IT.
Narzędzia do zarządzania są niezbędne w pracy informatyków, częściowo ich wyręczając, a na pewno skracając czas 
potrzebny do usunięcia awarii, czy też obsługi zgłoszenia od użytkownika. W dzisiejszych czasach, gdy liczba osób profesjonalnie zajmujących się obsługą informatyczną jest zbyt mała (choć liczebnie coraz większa), stosowanie systemów wspomagających zarządzanie infrastrukturą informatyczną staje się koniecznością.

Od 2003 roku ALWO jest dystrybutorem oprogramowania brytyjskiej firmy NetSupport Ltd. oferującej następujące produkty:ALWO - NetSupport Partner
system do zarządzania infrastrukturą IT - NetSupport DNA,
aplikację wspomagająca pracę działu wsparcia technicznego - DNA ServiceDesk,
pakiet do zarządzania komputerami - NetSupport Manager,
program do zarządzania pracownią komputerową, prowadzenia szkoleń i egzaminów - NetSupport School,
program zabezpieczający komputery przed niepożądanymi działaniami użytkowników - NetSupport Protect,
oraz internetowe rozwiązanie do zdalnej obsługi klientów NetSupport 24-7

Wykonanie inwentaryzacji sprzętu, audytu oprogramowania przy wykorzystaniu NetSupport DNA przestaje być skomplikowaną i czasochłonną czynnością. Zdalny dostęp do komputerów użytkowników likwiduje konieczność chodzenia od biurka do biurka. Zdalna instalacja, czy konfiguracja aplikacji, dystrybucja plików zajmuje tylko chwilę. Życie informatyków może stać się prostsze!

Zachęcamy do skorzystania z pełnych, darmowych wersji testowych. W razie pytań prosimy o kontakt.

Firma ALWO jest wpisana do CEIDG -Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, dostepnej na stronie internetowej http://firma.gov.pl/

Dane ewidencyjne:

Nazwa: ALWO Wojciech Prokopczuk
Adres: ul. Krakowiaków 103; 02-255 Warszawa
NIP: 5260059168
VAT ID: PL5260059168
REGON: 012512570