Bardzo prosta, przystępna cenowo, oparta na chmurze platforma dla szkół – do zarządzania klasą i nauczania

Nasze narzędzia dydaktyczne ułatwiają prowadzenie nauki niezależnie od tego, czy Twoi uczniowie są w szkole, czy w domu – a także są łatwe w utrzymaniu!

Łatwy w użyciu
Łatwe zarządzanie
Niski koszt

Co umożliwia classroom.cloud?

Jest to idealna platforma chmurowa do efektywnego zarządzania klasą i nauczania – niezależnie od tego, czy wszyscy uczniowie są w klasie, czy uczą się zdalnie w domu. Nie ma konieczności przełączania się między rozwiązaniami dla tych scenariuszy, więc jest to świetny sposób na zapewnienie ciągłości pracy dla uczniów i nauczycieli!

Nauczanie w czasie rzeczywistym

Prezentuj swój ekran, transmituj audio, by objaśnić uczniom, co będą robić w trakcie zajęć. Daj uczniom możliwość zabrania głosu – przez czat i wiadomości. Uruchamiaj strony internetowe i aplikacje na urządzeniach uczniów, by zaoszczędzić czas!

Ocenianie i pomoc

Użyj ankiet, by szybko przekonać się, czy wszyscy uczniowie są należycie zaznajomieni z tematem. Przydzielaj nagrody w trakcie zajęć. Pomóż od razu tym uczniom, którzy skorzystali z narzędzia wezwania pomocy.

Nadzoruj zachowanie on-line uczniów

Chcesz przyciągnąć uwagę uczniów? Po prostu wygaś ich ekrany! Pomóż im kontynuować pracę monitorując, co piszą, z kim współpracują, jakich aplikacji używają i jakie strony internetowe odwiedzają w czasie zajęć.

Bądź bezpieczny

Chroń swych uczniów przed niepożądanymi treściami. Używając list witryn i aplikacji dozwolonych i zabronionych, upewnij się, że w trakcie zajęć korzystają wyłącznie z tych zasobów, z których powinni.

Integracja z Google Classroom
Integracja z Microsoft School Data Sync
Ultraszybka wydajność i skalowalność
Obsługa wielu platform

Jakie są zalety korzystania z classroom.cloud?

classroom.cloud opracowano przy cennym wkładzie nauczycieli, dzięki czemu platforma jest bardzo prosta w użyciu. Dzięki przejrzystemu, intuicyjnemu sterowaniu i możliwości interakcji z wirtualną klasą w czasie rzeczywistym za pomocą zaledwie kilku kliknięć, nauczanie i uczenie się w chmurze nigdy nie było tak łatwe!

Łatwe dla nauczycieli

classroom.cloud to najłatwiejsze w użyciu narzędzie nauczycielskie, które pozwala monitorować, kontrolować i współpracować z uczniami, aby utrzymać ciągłość nauki (w klasie lub zdalnie) i osiągać cele.

Łatwe dla administratorów

classroom.cloud zapewnia łatwość konfiguracji, zarządzania i obsługi – praktycznie samoczynnie o siebie dbając! Dzięki bezpośredniej integracji z istniejącą infrastrukturą można w ciągu kilku minut wdrożyć i centralnie zarządzać urządzeniami nauczycieli oraz uczniów – oszczędzając sporo czasu.

Łatwe dla szkół i władz oświatowych

Niski koszt, skalowalność oraz przejrzysta centralna konfiguracja i zarządzanie sprawiają, że classroom.cloud idealnie nadaje się dla placówek edukacyjnych. Po konfiguracji zaangażowanie zespołu IT jest minimalne – a dla nauczycieli korzystanie z intuicyjnego interfejsu to drobnostka!

Materiały

Chcesz zobaczyć, jak wygląda nasza platforma do zarządzania i nauczania w chmurze? Wszystkie niezbędne zasoby znajdują się w jednym miejscu: broszury, przewodniki, dokumenty pomocy, studia przypadków i zrzuty ekranu.

Galeria
Broszura

Recenzja produktu
Pytania i wskazówki

Jestem pod wrażeniem. Będziemy go potrzebować, jeśli będziemy musieli wrócić do prowadzenia szkoleń z domu, co ostatnio robiliśmy na platformie Zoom. Jednak nie mogliśmy zobaczyć, co robią uczestnicy zajęć, więc classroom.cloud powinien być znacznie skuteczniejszy!

Mary Quinlan
Koordynator LTI w Littleton LTI, Tipperary

Classroom.cloud znacznie ułatwia nam wirtualne nauczanie. Widzę, kiedy uczeń nie wykonuje pracy i pomagam mu, uzyskując dostęp do jego zadań, ponieważ widzę ekrany uczniów w czasie rzeczywistym! Narzędzie do przesyłania wiadomości jest bardzo cenne, gdy uczeń ma problemy z łącznością i kiedy połączenie wideo się zrywa. Można wysłać wiadomości bezpośrednio do Chromebooka studenta, aby udzielić instrukcji lub pomocy. Podczas wirtualnej nauki classroom.cloud umożliwia skupienie się na aspekcie merytorycznym, a nie na technologii.

Jason Houston
Dyrektor ds. Technologii, Life Source International Charter School

Marka, której możesz zaufać

Uznany twórca efektywnych narzędzi do zarządzania klasą dla szkół

classroom.cloud – nic prostszego…

Wykorzystaj do maksimum technologię – bądź gotowy natychmiast i nauczaj za pomocą komputerów z classroom.cloud.

Gdy trzeba zaoferować narzędzia do wspomagania nauczania hybrydowego, classroom.cloud jest idealnym rozwiązaniem. Łatwy we wdrożeniu, prosty w użyciu, stanowi klucz do zminimalizowania zaległości mogących powstać w sytuacji, gdy uczniowie nie mogą uczyć się w szkole. Co więcej – daje również możliwość pracy, gdy wszyscy wrócicie do klasy!