Rozwiązania dla edukacji

Nasze rozwiązania dla edukacji zaprojektowano tak, by były efektywne, łatwe w użyciu i zmieściły się w szkolnym budżecie. Bezproblemowo integrują się, by zapewnić kompletną obsługę nowoczesnych technologii i jej użytkowników zarówno w pracowni, jak i w całej placówce edukacyjnej.

Students at computers

Kompletne zarządzanie pracownią

Dzięki systemom oceniania, monitorowaniu, współpracy i funkcjom sterowania, obsługując wspomagany technologią proces dydaktyczny, NetSupport School pomaga nauczycielom na całym świecie zwiększyć poziom zaangażowania studentów i poprawić wyniki nauczania.

Zarządzanie IT z modułem bezpieczeństwa

Administratorzy dzięki NetSupport DNA mogą skorzystać z łatwych w użyciu narzędzi pomagających zarządzać i obsługiwać zasoby informatyczne w całej szkolnej sieci komputerowej, a dodatkowo chronić studentów.

Wszechstronny zdalny dostęp

Bogaty w funkcje, elastyczny, efektywny i zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy personelowi i studentom, NetSupport Manager to produkt wybierany przez informatyków.

System obsługi zgłoszeń

Szkolny dział pomocy technicznej korzystając z  NetSupport ServiceDesk może reagować na czas i skrócić przestoje związane z problemami informatycznymi, co ma pozytywny wpływ na proces dydaktyczny.

System alertów i powiadomień 

Szkoły mogą błyskawicznie powiadomić personel i studentów użytkujących komputery poprzez natychmiastowe lub zgodne z harmonogramem dostarczenie wiadomości za pomocą NetSupport Notify.