NetSupport Notify został stworzony przez zespół deweloperów NetSupport School – wielokrotnie nagradzanego rozwiązania do zarządzania pracownią komputerową.

25-letnie doświadczenie deweloperów NetSupport i instalacje na trzynastu milionach komputerów na całym świecie gwarantują, że to dobrze sprawdzone i przetestowane, uzupełniające rozwiązanie dla edukacji jest  zapewni efektywną komunikację niezależnie od tego, czy będziemy mieć do czynienia z pojedynczą pracownią, czy z całym kampusem.

OBSŁUGA WIELU Platform

Nigdy dotąd skuteczne i efektywne przesyłanie wiadomości wewnątrz kampusu nie było tak istotne. Personel i studenci używający całego spektrum sprzętu i oprogramowania, bezobsługowe publiczne panele informacyjne to dzisiejsza codzienność. Warto pamiętać, że wysłane jednym poleceniem powiadomienie NetSupport Notify może zostać odebrane na wszystkich lub wybranych urządzeniach.

Z biura, z pracowni lub z dowolnego miejsca, dzięki NetSupport Notify możesz wysłać powiadomienie z dowolnego komputera, laptopa z systemem Windows, a za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej również z tabletu lub smartfona z systemem Android/iOS.

Natychmiastowe dostarczanie do komputerów z systemami Windows, Mac OS oraz Linux, a także do paneli informacyjnych. Obsługiwane są także terminale pracujące w środowisku Terminal Server oraz Citrix.

multi platform notification system
 

BŁYSKAWICZNE DORĘCZANIE POWIADOMIEŃ!

NetSupport Notify pozwala administratorowi w ciągu paru sekund dostarczyć przejrzystą i zwięzłą wiadomość lub instrukcję (maksymalnie 500 znaków) do wszystkich podłączonych komputerów, do określonych użytkowników/urządzeń lub do wybranych departamentów.

Aby wzbogacić Twój komunikat, możesz zawrzeć w wiadomości aktywne łącza do stron internetowych lub zasobów sieciowych.

Każdej wiadomości możesz nadać określony priorytet oraz zażądać potwierdzenia jej otrzymania. Dostarczona wiadomość automatycznie pojawia się jako okno aktywne na komputerze odbiorcy i może jej dodatkowo towarzyszyć sygnał dźwiękowy, co powinno zwrócić uwagę użytkownika (sygnał dźwiękowy dla pewności może być powtarzany co pięć sekund!). Wiadomość zostanie wyśrodkowana na ekranie odbiorcy z możliwością wyświetlania w trybie pełnoekranowym na panelach bezobsługowych.

sliding severity level notifications
 

SZKOŁA, UNIWERSYTET – DOSTOSOWYWANIE

Powiadomienia mogą zostać dopasowane do potrzeb Szkoły poprzez umieszczenie logotypu, dostosowanie kolorystyki tak, by alert został natychmiast rozpoznany przez studentów i personel Szkoły. Podgląd w czasie rzeczywistym pozwala upewnić się przed wysłaniem wiadomości, jak dokładnie będzie wyglądała wyświetlona na urządzeniach odbiorców.

customise your notifications and alerts
 

RAPORTOWANIE I ŚLEDZENIE

Dla wszystkich dostarczonych powiadomień centralnie rejestrowany jest czas dostarczenia oraz potwierdzenia otrzymania wiadomości przez użytkownika. W parę sekund możesz zobaczyć wszystkie przesłane powiadomienia, wyfiltrować te, które Cię interesują, przejrzeć pełną listę odbiorców oraz, jeśli potrzeba, wyeksportować dane do dalszej analizy.

Reporting and tracking of notifications
 

HArmONOGRAM POWIADOMIEŃ

Rutynowe alerty mogą być umieszczone w harmonogramie do wysłania o określonej godzinie określonego dnia lub cyklicznie np. co godzinę, codziennie, co tydzień itd. To idealne narzędzie, by powiadomić o zaplanowanych na kampusie wydarzeniach typu próbny alarm pożarowy lub planowe wyłaczenie systemów informatycznych.

schedule your alerts
 

DLA WIĘKSZEGO BEZPIECZEŃSTWA

NetSupport Notify jest coraz częściej stosowany przez nauczycieli jako narzędzie służące do wysyłania powiadomień poza pracownię. Pozwala nauczycielowi zaalarmować pomoc techniczną, sekretariat, dyrekcję lub wezwać ochronę. To znacznie szybsza i skuteczniejsza metoda od wysyłania uczniów/studentów, by powiadomili określoną osobę.

Gdy czas naprawdę ma znaczenie i szkoda go na pisanie długiej wiadomości, NetSupport Notify pozwala działać spokojnie, szybko i skutecznie.  W systemie można skonfigurować gotową wiadomość alarmową, która zostanie wysłana do odpowiednich odbiorców poprzez naciśnięcie kombinacji klawiszy. Niezastąpione w przypadkach, gdy sekretariat lub nauczyciel prowadzący zajęcia musi natychmiast wezwać pomoc.

emergency response settings - define hot keys
 

NetSupport Notify zarówno w przypadkach alarmowych, jak i w codziennej komunikacji, naprawdę zapewnia podniesienie poziomu bezpieczeństwa w placówkach edukacyjnych, szkołach, uczelniach. Nie jest uzależniony od żadnych usług zewnętrznych, nie generuje ciągłych kosztów, a co najważniejsze nie wymaga stałego aktualizowania kontaktów.

NetSupport Notify jest juz użytkowany na setkach tysięcy komputerów w kampusach na całym świecie – dostępny również w polskiej wersji językowej.

Możesz bezpłatnie przetestować 30-dniową wersję NetSupport Notify pobierając instalator z naszej strony internetowej. Znajdziesz tam również łącza do sklepów z aplikacjami mobilnymi dla systemów Android oraz iOS.

„Wewnętrzne powiadomienia często nie docierają do odbiorców. Część personelu wręcz przyznaje, że nigdy nie sprawdzają swojej skrzynki email. Po pierwszych testach NetSupport Notify wiedzieliśmy, że to jest rozwiązanie naszych problemów.”
– Stephen Walder, Holmfirth Junior School